W tle grafika Adriana Sowińskiego 

Wyniki konkursu

III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Graficznego Galeria Plakatu Europejskiego

Szanowni Państwo!
Drodzy Młodzi Twórcy!

Z przyjemnością ogłaszam wyniki III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Graficznego Galeria Plakatu Europejskiego pod hasłem: TWOJE WYBORY.

Przypominam, że celem niniejszej inicjatywy jest rozbudzenie społecznego zainteresowania dyskusją nad przyszłością Europy, umożliwienie udziału w niej poprzez plakat jako formę wyrazu. Dlatego też Państwu, Młodym Twórcom, po raz kolejny oddaliśmy głos i zaprosiliśmy do wypowiedzi i konkursowych zmagań ocenianych przez znakomitych i doświadczonych twórców, dr Patrycję Longawę i Adriana Sowińskiego.

Dziękuję wszystkim, którzy nadesłali prace. Otrzymane zgłoszenia cechowały się wysokim poziomem i oryginalnym ujęciem tematu. Uczestnicy postawili przed Jury Konkursowym niełatwe zadanie. Przyznano nagrodę główną, wyróżnienie oraz nagrodę dodatkową. Nagroda dodatkowa została ufundowana przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

Autorów zwycięskich prac proszę o kontakt na adres mailowy: europedirect-rzeszow@wsiz.edu.pl do 12 grudnia 2023 r., do godz. 12:00.

Z wyrazami szacunku,
Ewa Nowak-Koprowicz
Kierowniczka
EUROPE DIRECT Rzeszów

- NAGRODA GŁÓWNA –

wojtekkucia7

- Zwycięski plakat charakteryzuje się dowcipnym podejściem do tematu. Dodatkowym atutem tego dzieła jest fakt, że autor zrezygnował ze zbędnej typografii. Plakat działa klarownym komunikatem wizualnym, przez co cechuje się międzynarodowym zasięgiem. – dr Patrycja Longawa, Przewodnicząca Jury, Kierownik Katedry Projektowania Graficznego, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

– WYRÓŻNIENIE –

bozenka420.123

- Plakat zaprojektowany w sposób kreatywny i pomysłowy. Wyróżnikiem tej pracy jest to, że autorka sięgnęła po bardzo dobrą formę ilustracyjną, doskonale oddającą temat. – dr Patrycja Longawa, Przewodnicząca Jury, Kierownik Katedry Projektowania Graficznego, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

– NAGRODA DODATKOWA –

Kam_cyndyna

Nagroda dodatkowa została ufundowana przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

Podstawowe informacje

Galeria Plakatu Europejskiego

Szanowni Państwo!

W imieniu EUROPE DIRECT Rzeszów działającego przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie chcielibyśmy serdecznie zaprosić do III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Graficznego Galeria Plakatu Europejskiego pod hasłem:
TWOJE WYBORY.

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu plakatu promującego udział
w Wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 roku.

Jesteś uczniem szkoły średniej lub studentem i interesujesz się grafiką?
Masz pomiędzy 18-25 lat?

Zgłoś swój udział!

Termin nadsyłania prac
to 04 grudnia 2023 r.

Na zwycięzców czekają nagrody!
Z życzeniami weny twórczej,

Zespół
EUROPE DIRECT Rzeszów

Regulamin

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem
w którym zawarte są wszelkie informacje
i zasady uczestnictwa w Konkursie. 

Organizator konkursu:

Europe Direct – Rzeszów
przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania
z siedzibą w Rzeszowie