Time to move! Odkrywajmy Europę!

Już 23 października startuje nasz coroczny konkurs w ramach akcji „Time to move”. Tym razem do wygrania będą publikacje „Odkryj Europę”. Niezmiennie naszymi partnerami są EURODESK Rzeszów oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie. 

Zasady konkursu pozostają niezmienne. Od wtorku, codziennie, przez cztery dni, na stronie Punktu oraz na naszym profilu na facebooku, będzie pojawiał się krótki tekst dotyczący historii UE, języków europejskich, obszarów działania Unii oraz jej polityki względem sąsiadów. Na końcu każdego z tekstów zostanie umieszczone pytanie. 

Uważni czytelnicy, którzy znają odpowiedź na pytanie – zwłaszcza uczniowie i nauczyciele – będą mogli zgłosić się z odpowiedzią na pytanie konkursowe do siedziby Punktu (przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie, pok. RA 143), a także do jednej z następujących filii WiMBP:

Czytelni Głównej, ul. Sokoła 13,

nr 1, ul. Bohaterów 5,

nr 2, ul. Fredry 5,

nr 3, ul. Krzyżanowskiego 6, 

nr 4, ul. Ofiar Katynia 15, 

nr 7, ul. Osmeckiego 51, 

nr 8, ul. Okulickiego 3, 

nr 9, ul. Czackiego 5, 

nr 10, ul. Podchorążych 1, 

nr 13, ul. Iwonicka 38, 

nr 15, ul. Lwowska 16 (budynek Szpitala Wojewódzkiego nr 2), 

nr 16 na ul. Gromskiego 10c, 

nr 20 ul. Solarza 9a,

Oddziale dla Dzieci i Młodzieży na ul. Słowackiego 11. 

Poprawne odpowiedzi będą nagradzane publikacją „Odkryj Europę”.

Zapraszamy do zabawy!

Time to Move to seria wydarzeń organizowanych w październiku dla młodych ludzi. Wydarzenia te umożliwią Ci zorientować się w setkach możliwości, dzięki którym możesz wyjechać za granicę i wziąć udział w międzynarodowym projekcie, odkryć Europę lub zyskać doświadczenie potrzebne w przyszłej pracy. Wszystkie wydarzenia są prowadzone przez ekspertów z sieci Eurodesk wraz z partnerami.