Zaproszenie do wzięcia udziału w grze miejskiej „Mozaika wydarzeń”

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Mozaika wydarzeń”. W grze mogą wziąć udział drużyny (3-5 osób plus opiekun), w skład których wchodzi młodzież od 13 do 16 roku życia. Zgłoszenia przyjmowane są do 9 września br. 

„Mozaika wydarzeń” to historyczno-literacka gra terenowa z nagrodami, która wykorzystuje przestrzeń miejską jako element rozgrywki. Adresowana jest do młodzieży i ich opiekunów – uczestników grupowych. Gracze podzieleni na drużyny mają za zadanie odszukać określone punkty w centrum Rzeszowa i rozwiązać zadania, a następnie w jak najkrótszym czasie zameldować się na mecie.

Poprzez rozmaite zadania i wyznaczone punkty uczestnicy zwiedzą centrum Rzeszowa, odwiedzą wybrane miejsca, poznają bliżej sylwetki osób, które angażowały się w proces budowania i utrwalania państwowości oraz architekturę funkcjonalną, powstałą w okresie II RP.

Dla trzech pierwszych drużyn przewidziano nagrody w postaci kart podarunkowych do Empiku. Wszyscy uczestnicy otrzymają drobne upominki.

Gra rozpocznie się i zakończy w budynku Oddziału dla Dzieci i Młodzieży. Start o godz. 10:00, 13 września 2019 r. Podsumowanie Gry oraz wręczenie nagród połączone z poczęstunkiem dla uczestników, nastąpi 13 września 2019 r., ok. godz. 13.00 w Oddziale dla Dzieci Młodzieży WiMBP w Rzeszowie – czyli po zakończeniu gry przez wszystkich uczestników.

Do udziału w grze zapraszamy młodzież w wieku od 13 do 16 lat wraz z opiekunami. Rozpoczęcie w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży. Udział wezmą zarejestrowane (formularz w załączeniu) zespoły liczące od 3 do 5 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy do 9 września 2019 r. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży WiMBP w Rzeszowie, ul. Słowackiego 11, 35-060 Rzeszów ; tel. 17 866-94-57.

Partnerzy: Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Rzeszów, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie, EURODESK POLSKA, Muzeum Etnograficzne im. F. Kotuli. Oddział Muzeum Okręgowego.

Więcej szczegółów na stronie Oddziału >>>kliknij

Do pobrania:

Regulamin >>>pobierz.

Karta zgłoszenia >>>pobierz.

Oświadczenie rodzica >>>pobierz.

Deklaracja lidera >>>pobierz.